Proszę czekać...

Krótka historia pieluszek Igle Figle

Pierwsze pieluszki uszyliśmy w 2013 roku - były to pieluszki, które powstały z myślą o dwóch najważniejszych dla nas osóbkach na świecie - naszych bliźniakach. Odkąd zaczęliśmy ich pieluchować wielorazowo (od 2 tygodnia życia) rozpoczęły się nasze poszukiwania idealnych pieluszek. Okazało się, że znalezienie takich, które będą w 100% spełniały nasze wymagania nie jest takie proste. W naszym przypadku absolutnie odpadała mikrofibra, coolmax, mikropolar czy zorb, z których wykonana jest znaczna część wkładów obecnych na rynku. Choć są tańsze niż tkaniny naturalne to z góry wykluczyliśmy możliwość zastosowania ich w naszych produktach, ponieważ nie chcieliśmy korzystać z żadnych sztucznych materiałów. Z rezerwą odnosiliśmy się również do pieluszek z PULu. Postawiliśmy na naturalne tkaniny takie jak wełna, frota bambusowa, welur bambusowy i bawełniany oraz len i konopie. Ostatnio naszą ofertę uzupełniliśmy także o bawełnę organiczną i wkłady sojowe.

Wiele pieluszek dostępnych na rynku szybko się niszczy, a wkłady robią się nieprzyjemnie twarde już po kilku praniach. Aż nie chce się, aby pupa dziecka miała z czymś takim kontakt. Nie mogąc znaleźć odpowiedniego produktu, postanowiliśmy stworzyć swój własny. Dla naszych dzieci. Ale także i dla Waszych. Tak powstały ekologiczne pieluszki wielorazowe Igle Figle (wcześniej znane jako PUPPI). Zaprojektowane i uszyte z dbałością o najmniejszy detal. Każda tkanina jest przez nas starannie dobierana, a gotowe produkty testowane na dzieciach. W tej chwili już na naszym trzecim synku, który urodził się w grudniu 2014. Dzięki temu na bieżąco dopracowujemy kroje i wprowadzamy nowe produkty, zawsze sprawdzając je w praktyce, zanim wejdą do sprzedaży. Słuchamy także Waszych opinii, które są dla nas niezwykle cenne. Wasze uwagi i sugestie sprawiają, że możemy lepiej dopasować naszą ofertę do Waszych potrzeb.

Pieluszki marki Igle Figle to nie tylko zdrowa alternatywa dla skóry dziecka, ale także dbałość o środowisko. Wszystkie tkaniny, z których są wykonane podlegają biodegradacji.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez email: info@igle-figle.pl lub telefonicznie pod numerem +48.531256400.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
igle-figle.pl


test